burun-estetigi-fiyatlari

Burun estetiği fiyatları

Burun estetiği için maliyetler, hastalarımızın en çok merak ettiği konulardan birisidir.

Burun estetiği operasyonlarının fiyatları, başta operasyonun yapılacağı hastaneye bağlı olmak üzere, kişinin sigortasının olup olmamasına ve sigortasının bunu karşılayıp karşılamamasına göre değişmektedir.

Farklı bir çok hastane ile anlaşmamız var ve operasyonu bir çok hastanede yapabilmekteyiz. Maliyetlerde en çok etkili olan, kişinin operasyonu hangi hastanede geçirmek istediğidir.

Bir operasyonda en önemli husus operasyonun sonucunun hastayı tatmin etmesidir. Maliyetler tabiî ki önemlidir ama her zaman ikinci planda düşünülmelidir. Öncelik her zaman mutlu olabileceğiniz bir sonuca ulaşmak olmalıdır.

Maliyetler bir çok hekimde farklılıklar gösterebilir. Benim operasyon düşünen kişilere tavsiyem mutlaka ameliyat olacağı hekimin daha önce yaptığı operasyonları görmeleri ve ona göre karar vermeleridir. Çünkü estetik; bir bakış açısı ve tarzdır. Hekimin yaptığı ameliyatların sonuçları güzel olsa bile sizi tatmin etmeyebilir. Dolayısıyla mutlaka sizinle aynı bakış açısını yakalayabileceğiniz bir hekimi seçmenizde yarar var diye düşünüyorum.